Tłumaczenia bez wychodzenia

Tłumacz Przysięgły Online
Zamów tłumaczenie przysięgłe w 3 prostych krokach

TŁUMACZomat daje możliwość szybkiej i wygodnej realizacji online każdego rodzaju tłumaczenia przysięgłego.
Proces zamówienia jest bardzo prosty i przejrzysty. Wystarczy kilka minut, żeby zlecić tłumaczenie.

Zamów tłumaczenie przysięgłe online w 3 prostych krokach (po najechaniu przeczytasz szczegółowe informacje)

Jakie języki Ciebie interesują?

Mamy w ofercie kilkaset kombinacji językowych. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi na całym świecie. Zapytaj naszego konsultanta o szczegóły. 

55 języków dla tłumaczeń przysięgłych w Polsce

bańki z różnymi językami symbolizującymi 55 jezyków w jakich wykonujemy tłumaczenia przysięgłe online

Baza tłumaczy przysięgłych z Polski

flaga polski symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych z polski

Baza tłumaczy przysięgłych z Niemiec

flaga niemiec symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Niemczech

Baza tłumaczy przysięgłych z Hiszpanii

flaga Hiszpani symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Hiszpanii

Baza tłumaczy przysięgłych z Estonii

Flaga Estonii symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Estonii

Baza tłumaczy przysięgłych z Grecji

Flaga Grecji symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Grecji

Baza tłumaczy przysięgłych z Norwegii

Flaga Norwegii symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Norwegii

Dlaczego TŁUMACZomat to najlepszy wybór tłumacza przysięgłego?

Tłumaczenie przysięgłe zlecisz online, bez wychodzenia z domu. Wyślij przez formularz kontaktowy zdjęcia lub skany z dokumentami.

Tłumaczomat oferuje usługę tłumacza przysięgłego online
Wszystko Online

Wycena tłumaczenia jest darmowa. Otrzymasz ją średnio w ciągu 30 minut od momentu wysłania zapytania.

Darmowa wycena każdego rodzaju tłumaczenia
Darmowa wycena

Gotowe tłumaczenia wysyłamy mailem, kurierem lub do paczkomatu. Wybór zależy od Ciebie. Wysyłka jest darmowa. Wysyłamy też do UE.

Kurier InPost dostarcza przesyłkę z tłumaczeniem przysięgłym
Różne formy wysyłki

Za tłumaczenie zapłacisz online przez system płatności Przelewy 24. Do wybory masz szybki przelew, płatność kartą lub blikiem.

programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy
Płatność Online

Po potwierdzeniu zlecenia pod dedykowanym linkiem możesz śledzić przebieg realizacji Twojego zamówienia.

telefon komórkowy
Śledzenie zamówienia

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Co mówią nasi klienci?
  Filip Walczyński
  Filip Walczyński
  2022-12-27
  Sprawnie i rzetelnie, dzięki!
  Grodo Sawar
  Grodo Sawar
  2022-12-21
  Niesamowicie szybka realizacja zlecenia. Chwilę po przesłaniu plików do wyceny miałem na mailu link do płatności. Na drugi dzień gotowe tłumaczenia odebrałem z paczkomatu. Cena też bardzo dobra. Sprawdziłem 3 inne biura tłumaczeń i to miało najlepszą cenę. Polecam i na pewno będę korzystał w przyszłości.
  Gerard
  Gerard
  2022-12-21
  Solidna firma, profesjonalna i ekspresowa obsługa, polecam! 😁😁
  Piotr Wesołowski
  Piotr Wesołowski
  2022-12-12
  Wszystko super, szybko i tanio! Bardzo przejrzysta komunikacja oraz przyjemna aplikacja do płatności przez Przelewy24. Tłumaczenie odebrałem w paczkomacie.

  Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe online

  Zleć tłumaczenie online

  Najczęściej zadawane pytanie w sprawie tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń uwierzytelnionych i biegłych tłumaczy sądowych

  Najczęśćiej zadawane pytania

  Jak działa tłumacz przysięgły online?

  Korzystanie z tłumacza przysięgłego online jest bardzo proste. Nasze biuro tłumaczeń przysięgłych Online wykonuje za Ciebie całą pacę związaną z wyborem najlepszego tłumacza. Wszystko co musisz zrobić to wysłać nam zdjęcie lub skan dokumentów do przetłumaczenia. Bez tego nie jesteśmy w stanie przygotować wyceny. Tłumacz przysięgły musi zobaczyć tekst, policzyć w nim znaki, oszacować ile zrobi opisów do elementów graficznych oraz pieczęci. Sprawdzamy też czy dany dokument jest standaryzowany i mamy go już w swojej bazie dokumentów, dzięki czemu możemy zaoferować niższą cenę za tłumaczenie bo część mamy już przetłumaczoną.

  Jeśli masz jakieś pytania, możesz skontaktować się z naszym biurem tłumaczeń online poprzez messengera i maila lub telefonicznie i poprosić o wyjaśnienia. Następnie otrzymasz darmową wycenę online i po zaakceptowaniu jej rozpocznie się realizacja tłumaczenia. Profesjonalne tłumaczenia dokumentów otrzymasz w jak najkrótszym możliwym czasie. Informację o terminie realizacji zlecenia otrzymasz razem z wyceną. Nasze biuro tłumaczeń realizuje wszystkie rodzaje tłumaczeń na ponad 100 języków. W przypadku tłumaczeń przysięgłych zamówienia wysyłamy kurierem lub do paczkomatu.

  Czy tłumaczenie przysięgłe zrealizowane online jest akceptowane w urzedach?

  Tłumacz przysięgły online to coraz popularniejszy sposób na wygodne zlecanie tłumaczeń dokumentów wymagających uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. To świetna alternatywa dla tradycyjnych tłumaczy przysięgłych, ponieważ szybkość i wygoda są niezaprzeczalnymi zaletami tej usługi. Korzystając z naszego biura tłumaczeń zlecisz tłumaczenie przysięgłe online bez wychodzenia z domu! 

  Jak skorzystać z usług tłumacza przysięgłego online??

  Wystarczy dokumenty sfotografować lub zeskanować i wysłać przez formularz dostępny tutaj. W odpowiedzi otrzymasz od nas maila z jedną lub kilkoma ofertami. Oferty będą się różnić cenami i terminami realizacji. Wybierz taką, która odpowiada Ci najbardziej i zapłać online.

  Czy tłumaczenie przysięgłe i tłumaczenie specjalistyczne to jedno i to samo?

  Dla nas to żaden problem. Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia online kilkudziesięciu specjalizacji, w tym tłumaczenia finansowe, medyczne, informatyczne, tłumaczenie dokumentów samochodowych czy też tłumaczenia techniczne. Tłumaczenia przysięgłe wykonywane są przez doświadczonych tłumaczy specjalistycznych. Tłumacze online wykonujący tłumaczenia z danej dziedziny pracują w zawodzie tłumacza od lat. Dzięki temu masz pewność, że tłumaczenia tekstów będą najwyższej jakości.

  Czy mam kontrolę nad przebiegiem tłumaczenia?

  Należy pamiętać, że tłumacz przysięgły w swojej pracy przypomina trochę notariusza. Co do zasady tłumacz może w tłumaczeniu umieścić tylko to co jest w materiale źródłowym. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, żeby tłumaczowi sugerować niektóre sformułowania. Pracę tłumacza online możesz monitorować na bieżąco, aby mieć pewność, że jest on wykonywany zgodnie z Twoimi wymaganiami. Po zakończeniu pracy tłumacz wyśle Ci przetłumaczone dokumenty. Korzystanie z tłumacza przysięgłego online jest bardzo wygodne i ekonomiczne. Zazwyczaj usługi tłumaczenia online są tańsze niż usługi tradycyjnych tłumaczy przysięgłych i dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tej usługi. Jeśli chcesz skorzystać z tłumacza przysięgłego online, musisz wybrać wykwalifikowanego tłumacza, który zapewni Ci wysokiej jakości usługi. Znalezienie takiego tłumacza może być czasochłonne, ale dzięki TŁUMACZomatowi będzie o wiele prostsze i szybsze.

  Kiedy potrzebne jest tłumaczenie przysięgłe?

  Tłumaczenie przysięgłe jest potrzebne, gdy dokumenty muszą być oficjalnie potwierdzone przez władze, instytucje lub sąd. Tłumaczenia przysięgłe są często wymagane, gdy mamy do przetłumaczenia dokumenty urzędowe , gdy dokumenty wymagają oficjalnego potwierdzenia w innym języku, takim jak dokumenty prawne, akty urodzenia, certyfikaty, dyplomy lub inne dokumenty. Tłumaczenia przysięgłe muszą być wykonane przez tłumacza przysięgłego, który został oficjalnie zatwierdzony przez władze lokalne lub państwowe. Takie tłumaczenie musi być poświadczone pieczęcią tłumacza i podpisem tłumacza przysięgłego . W nszym Tłumacze, z którymi współpracujemy są wpisani na Listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości.

  Potrzebujesz ekspresowe tłumaczenia przysięgłe?

  Wiemy jak ważny jest czas, i że często tłumaczenia potrzebne są na wczoraj, więc nasze biuro tłumaczeń oferuje ekspresowe tłumaczenia. Są to cały czas profesjonalne tłumaczenia przysięgłe, wykonane w jak najkrótszym możliwym czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe zawsze dotarły jak najszybciej. Czas tłumaczenia online zależy od objętości tekstu i jego skomplikowania. Wycenę tłumaczenia wysyłamy po przeanalizowaniu zlecenia. Cena nie ulegnie zmianie po zaakceptowaniu wyceny. Gotowe tłumaczenie przysięgłe wysyłamy od razu po zakończeniu pracy. Internetowe biuro tłumaczeń i TŁUMACZomat to rozwiązanie przyszłości, które pozwala na wykonywanie tłumaczeń przysięgłych przez profesjonalne biuro tłumaczeń w dobrej jakości, szybko i pozwala klientom zamówić tłumaczenie dokumentów online bez wychodzenia z domu! Zleć tłumaczenie przysięgłe w TŁUMACZomacie i przekonaj się jakie to proste!

  Jaki język obcy Cię interesuje?

  Mamy w swojej bazie tłumaczy 55 języków, którzy wykonują tłumaczenia przysięgłe z polskiego na język obcy lub z języka obcego na język polski. Wśród oferowanych języków mamy nie tylko tłumaczy tych najpopularniejszych języków takich jak tłumacz języka angielskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego. Wykonujemy również tłumaczenia w obrębie tych mniej popularnych języków, na przykład tłumaczenia przysięgłe niderlandzkiego, albańskiego, czeskiego, koreańskiego i wiele więcej. TŁUMACZomat, który jest de facto biurem tłumaczeń online umożliwia zlecać szybkie tłumaczenie nawet na rzadkie języki, z każdego miejsca w Polsce i na świecie. W swojej bazie również tłumaczy przysięgłych z innych krajów takich jak Niemcy, Hiszpania, Grecja, Norwegia czy Estonia. 

  Przysięgłe Tłumaczenia bez wychodzenia

  Tak wygląda proces realizacji tłumaczenia przysięgłego krok po kroku

  Zeskanuj dokumenty, które chcesz przetłumaczyć przysięgle
  Tłumacz Przysięgły Online wystarczy, że otrzyma zdjęcie dokumentów zrobione aparatem w telefonie

  Zrób skany lub zdjęcia dokumentów

  Masz dokumenty, które chcesz przysięgle przetłumaczyć? Najlepszą formą do przesłania nam tych dokumentów będzie ich zeskanowanie i przesłanie mailem. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy posiada w domu czy nawet w biurze skaner.

  Natomiast prawie każdy posiada telefon komórkowy z wbudowanym aparatem fotograficznym. Wystarczy, żebyś zrobił(a) wyraźne zdjęcia dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. Zdjęcia najlepiej zrobić w dobrze oświetlonym miejscu. Postaraj się, aby na zdjęciach nie było widocznych cieni i dokument był uchwycony w całości i bez obciętych boków. 

  Klient wysyła maila

  Wyślij pliki

  Wejdź na stronę app.tlumaczomat.pl, uzupełnij formularz, załącz zdjęcia z dokumentami do tłumaczenia i wyślij prośbę o wycenę Twojego tłumaczenia.

  WAŻNE: Wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

  programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy

  Wycena tłumaczenia

  Po otrzymaniu plików konsultujemy Twoje zlecenie z wieloma tłumaczami jednocześnie. Dzięki temu masz pewność, że tłumaczenie wykonamy w najniższej możliwej cenie lub w najszybszym terminie. Może się zdarzyć, że otrzymasz od nas kilka wycen. Jedną z najniższą ceną, a drugą z najszybszym możliwym terminem realizacji.

  Telefon komórkowy i karta kredytowa, które symbolizują, że za każde tłumaczenie zapłacisz online przez system Przelewy24

  Płatność Online

  W otrzymanej wycenie znajdziesz link do bezpiecznych i szybkich płatności online, które są realizowane przez system Przelewy24. Wystarczy kliknąć w link i wybrać odpowiednią formę płatności (przelew bankowy, karta kredytowa lub Blik) i autoryzować płatność.

  Tłumaczenie przysięgłe możemy dostarczyć bezpośrednio do wybranego paczkomatu
  programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy
  Tłumaczenie przysięgłe możemy poświadczyć elektronicznym podpisem kwalifikowanym i odesłać na maila

  Wybierz sposób dostawy tłumaczenia

  W procesie płacenia za tłumaczenie zostaniesz poproszony o formy dostawy Twojego tłumaczenia. Do wybory są następujące opcje: 

  • Dostawa do paczkomatu (+ opcjonalnie skan tłumaczenia)
  • Dostawa kurierem InPost (+ opcjonalnie skan tłumaczenia)
  • Tłumaczenie przysięgłe poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przesłane drogą mailową

   

  Ważne: Nie dla wszystkich języków jest dostępna opcja poświadczenia tłumaczenia kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Najlepiej zapytaj o szczegóły naszych konsultantów. 

  Grafika z tłumaczem, który wykonuje tłumaczenie przysięgłe dokumentu. Tłumaczomat to biuro tłumaczeń Online, które realizuje tłumaczenia przysięgłe

  Realizacja tłumaczenia

  Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty z systemu Przelewy24 przystępujemy do realizacji Twojego tłumaczenia. Nie musisz nic więcej zrobić. Postęp realizacji zlecenia i jego poszczególne kroki możesz śledzić pod linkiem, który otrzymałaś/otrzymałeś wcześniej wraz z wyceną.

  Ikona pokazująca globus z częścią Europy na terenie której dostawa tłumaczeń przysięgłych jest darmowa

  Wysyłka tłumaczenia

  Kiedy tłumaczenie będzie gotowe otrzymasz powiadomienie, że przystępujemy do jego wysyłki. W zależności od wybranej formy dostawy w mailu od nas otrzymasz albo tłumaczenie poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo link do strony InPost z możliwością śledzenia przesyłki.

  Odbierz tłumaczenia

  W tym momencie wystarczy czekać na powiadomienie z InPost, ze przesyłka z tłumaczeniem jest już w dostawie w Twoim regionie. W przypadku wyboru wysyłki tłumaczenia mailem