Szukasz tłumacza przysięgłego? TŁUMACZomat daje możliwość szybkiej i wygodnej realizacji online każdego rodzaju tłumaczenia przysięgłego.
Proces zamówienia tłumaczenia uwierzytelnionego online jest bardzo prosty i przejrzysty. Wystarczy kilka minut, żeby zlecić tłumaczenie.

Ile będzie wynosić koszt tłumaczenia przysięgłego? Co ma wpływ na cenę tłumaczenia? Cena tłumaczenia przysięgłego pisemnego zależy m.in. od objętości tekstu i jego specyfiki. W odpowiedzi na wiadomość ze zdjęciem lub skanem swojego dokumentu otrzymasz wycenę z linkiem do płatności online. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje bezpłatną wycenę tłumaczenia pisemnego zwykle w ciągu 30-60 min. W pilnych sprawach zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego.

Jak zamówić tłumaczenie przysięgłe dokumentów? W naszym biurze tłumaczeń zlecisz tłumaczenie bez wychodzenia z domu. Zrobisz to w 3 prostych krokach (po najechaniu przeczytasz szczegółowe informacje)!

Tłumacz Przysięgły Online wystarczy, że otrzyma zdjęcie dokumentów zrobione aparatem w telefonie
Wyślij pliki

W przypadku tłumaczenia przysięgłego wszystko, czego potrzebujemy to zdjęcie lub skan dokumentu. Zrób wyraźne zdjęcie swoim telefonem lub przygotuj skan dokumentu i wyślij je przez formularz kontaktowy na naszej stronie.

Tłumacz Przysięgły Online wystarczy, że otrzyma zdjęcie dokumentów zrobione aparatem w telefonie
Kilka wskazówek

Ważne podczas robienia zdjęć jest to, aby dokument był odpowiednio oświetlony. Zrób zdjęcie przy oknie, na parapecie lub pod lampą w domu. Postaraj się, aby na zdjęciu nie było widocznych cieni. Zwróć uwagę na to, czy na zdjęciu lub skanie wszystko jest czytelne i dobrze widoczne. W szczególności pieczątki i drobne fragmenty graficzne znajdujące się na dokumentach urzędowych, które wymagają tłumaczenia przysięgłego. Możesz zrobić zbliżenia tych fragmentów na dodatkowych zdjęciach.

programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy
Potwierdź wycenę

W odpowiedzi otrzymasz wycenę z linkiem do płatności online. Na wycenę potrzebujemy średnio 30-60 min. W pilnych sprawach zachęcamy do wcześniejszego kontaktu telefonicznego.

programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy
Różne opcje płatności

Po otrzymaniu zdjęć lub skanów Twoje zlecenie jest konsultowane z kilkoma tłumaczami. Możesz od nas otrzymać jedną lub kilka ofert (Przykładowo: jedna oferta z najniższą ceną, druga oferta z najszybszym terminem realizacji). W wycenie otrzymasz link do Przelewy24 oraz numer konta bankowego. Tłumaczenie możesz opłacić szybkim przelewem, blikiem, kartą kredytową lub tradycyjnym przelewem bankowym.

programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy
Odbierz przesyłkę

Tłumaczenie wysyłamy do Paczkomatu lub na wskazany adres. Tłumaczenie uwierzytelnione elektronicznym podpisem kwalifikowanym wysyłamy na maila

programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy
Uwierzytelnienie tradycyjne czy elektroniczne?

Tłumaczenie uwierzytelnione przez tłumacza w tradycyjny sposób (pieczątką oraz podpisem tłumacza przysięgłego) wysyłamy w wersji papierowej firmą InPost do paczkomatu lub na wskazany przez klienta adres. Przesyłkę możemy też wysłać zagranicę 

Tłumaczenie uwierzytelnione elektronicznym podpisem kwalifikowanym tłumacza przysięgłego wysyłamy mailem w formie elektronicznej.

Tłumaczenia uwierzytelnione online? Mamy w ofercie kilkaset kombinacji językowych. Współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi na całym świecie. Wszyscy nasi profesjonaliści znajdują się na liście polskich tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Tłumaczymy języki całego świata i gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń oraz najlepsze ceny. Zapytaj naszego konsultanta o szczegóły.

55 języków dla tłumaczeń przysięgłych w Polsce

bańki z różnymi językami symbolizującymi 55 jezyków w jakich wykonujemy tłumaczenia przysięgłe online

Baza tłumaczy przysięgłych z Polski

flaga polski symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych z polski

Baza tłumaczy przysięgłych z Niemiec

flaga niemiec symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Niemczech

Baza tłumaczy przysięgłych z Hiszpanii

flaga Hiszpani symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Hiszpanii

Baza tłumaczy przysięgłych z Estonii

Flaga Estonii symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Estonii

Baza tłumaczy przysięgłych z Grecji

Flaga Grecji symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Grecji

Baza tłumaczy przysięgłych z Norwegii

Flaga Norwegii symbolizująca bazę tłumaczy przysięgłych w Norwegii
Filip Walczyński
Filip Walczyński
2022-12-27
Sprawnie i rzetelnie, dzięki!
Grodo Sawar
Grodo Sawar
2022-12-21
Niesamowicie szybka realizacja zlecenia. Chwilę po przesłaniu plików do wyceny miałem na mailu link do płatności. Na drugi dzień gotowe tłumaczenia odebrałem z paczkomatu. Cena też bardzo dobra. Sprawdziłem 3 inne biura tłumaczeń i to miało najlepszą cenę. Polecam i na pewno będę korzystał w przyszłości.
Gerard
Gerard
2022-12-21
Solidna firma, profesjonalna i ekspresowa obsługa, polecam! 😁😁
Piotr Wesołowski
Piotr Wesołowski
2022-12-12
Wszystko super, szybko i tanio! Bardzo przejrzysta komunikacja oraz przyjemna aplikacja do płatności przez Przelewy24. Tłumaczenie odebrałem w paczkomacie.
Najczęściej zadawane pytanie w sprawie tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń uwierzytelnionych i biegłych tłumaczy sądowych
Zeskanuj dokumenty, które chcesz przetłumaczyć przysięgle
Tłumacz Przysięgły Online wystarczy, że otrzyma zdjęcie dokumentów zrobione aparatem w telefonie

Zrób skany lub zdjęcia dokumentów

Masz dokumenty, które chcesz przysięgle przetłumaczyć? Najlepszą formą do przesłania nam tych dokumentów będzie ich zeskanowanie i przesłanie mailem. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy posiada w domu czy nawet w biurze skaner.

Natomiast prawie każdy posiada telefon komórkowy z wbudowanym aparatem fotograficznym. Wystarczy, żebyś zrobił(a) wyraźne zdjęcia dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. Zdjęcia najlepiej zrobić w dobrze oświetlonym miejscu. Postaraj się, aby na zdjęciach nie było widocznych cieni, dokument był uchwycony w całości i bez obciętych boków. Tłumacz przysięgły musi otrzymać czytelny dokument by rozpocząć pracę.

Klient wysyła maila

Wyślij pliki

Wejdź na stronę app.tlumaczomat.pl, uzupełnij formularz, załącz zdjęcia z dokumentami do tłumaczenia i wyślij prośbę o wycenę Twojego tłumaczenia.

WAŻNE: Wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy

Wycena tłumaczenia

Po otrzymaniu plików konsultujemy Twoje zlecenie z wieloma tłumaczami jednocześnie. Dzięki temu masz pewność, że tłumaczenie wykonamy w najniższej możliwej cenie lub w najszybszym terminie. Może się zdarzyć, że otrzymasz od nas kilka wycen. Jedną z najniższą ceną, a drugą z najszybszym możliwym terminem realizacji.

Telefon komórkowy i karta kredytowa, które symbolizują, że za każde tłumaczenie zapłacisz online przez system Przelewy24

Płatność online

W otrzymanej wycenie znajdziesz link do bezpiecznych i szybkich płatności online, które są realizowane przez system Przelewy24. Wystarczy kliknąć w link i wybrać odpowiednią formę płatności (przelew bankowy, karta kredytowa lub Blik) i autoryzować płatność.

Tłumaczenie przysięgłe możemy dostarczyć bezpośrednio do wybranego paczkomatu
programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy
Tłumaczenie przysięgłe możemy poświadczyć elektronicznym podpisem kwalifikowanym i odesłać na maila

Wybierz sposób dostawy tłumaczenia

W procesie płacenia za tłumaczenie zostaniesz poproszony o formy dostawy Twojego tłumaczenia. Do wybory są następujące opcje: 

  • Dostawa do paczkomatu (+ opcjonalnie skan tłumaczenia)
  • Dostawa kurierem InPost (+ opcjonalnie skan tłumaczenia)
  • Tłumaczenie przysięgłe poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym przesłane drogą mailową

 

Ważne: Nie dla wszystkich języków jest dostępna opcja poświadczenia tłumaczenia kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Najlepiej zapytaj o szczegóły naszych konsultantów. 

Grafika z tłumaczem, który wykonuje tłumaczenie przysięgłe dokumentu. Tłumaczomat to biuro tłumaczeń Online, które realizuje tłumaczenia przysięgłe

Realizacja tłumaczenia

Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty z systemu Przelewy24 przystępujemy do realizacji Twojego tłumaczenia. Nie musisz nic więcej zrobić. Postęp realizacji zlecenia i jego poszczególne kroki możesz śledzić pod linkiem, który otrzymałaś/otrzymałeś wcześniej wraz z wyceną.

Ikona pokazująca globus z częścią Europy na terenie której dostawa tłumaczeń przysięgłych jest darmowa

Wysyłka tłumaczenia

Kiedy tłumaczenie będzie gotowe otrzymasz powiadomienie, że przystępujemy do jego wysyłki. W zależności od wybranej formy dostawy w mailu od nas otrzymasz albo tłumaczenie poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo link do strony InPost z możliwością śledzenia przesyłki.

Odbierz tłumaczenia

W tym momencie wystarczy czekać na powiadomienie z InPost, że przesyłka z tłumaczeniem jest już w dostawie w Twoim regionie. W przypadku wyboru wysyłki tłumaczenia mailem, czekaj na wiadomość.