Tłumaczenia bez wychodzenia

Tłumacz Online
Zamów tłumaczenie w 3 prostych krokach

TŁUMACZomat daje możliwość szybkiego i wygodnego zamawiania tłumaczenia bez koniczności odwiedzenia biura tłumaczeń. Cały proces jest prosty i przejrzysty. Wystarczy kilka minut, żeby zlecić tłumaczenie. Wszystko bez wychodzenia i pozycji telefonu lub komputera.

Zamów internetowe tłumaczenie online w 3 prostych krokach (po najechaniu przeczytasz szczegółowe informacje)

Nie tylko języki się liczą w profesjoanlnych tłumaczeniach

Mamy w ofercie kilkaset kombinacji językowych. Współpracujemy z natywnymi tłumaczami na całym świecie. W zasadzie nie ma kombinacji językowej, której nie jesteśmy w stanie obsłużyć. Każde tłumaczenie na język docelowy jest realizowane przez native speakera danego języka.

Oprócz samego tłumaczenia online oferujemy również szereg dodatkowych usług takich jak DTP, SEO tłumaczenia czy SEO Copywriting.

Oferujemy nieograniczona liczbę kombinacji językowych. Nasze biuro tłumaczeń jest na rynku już blisko 20 lat. Udało nam się stworzyć jedną z największy baz tłumaczy w Polsce.

Tłumaczenia na języki obce są wykonywane wyłącznie przez native speakerów danego języka. Ma to szczególne znacznie przy tekstach przeznaczonych do publikacji

Tylko natywni tłumacze wykonują tłumaczenia na języki obce

Tłumacząc foldery reklamowe lub instrukcje obsługi oferujemy usługę DTP, dzięki której układ graficzny przetłumaczonego pliku jest taki sam jak w oryginale.

Przy tłumaczenie folderów reklamowych lub instrukcji obsługi oferujemy usługę DTP

SEO tłumaczenia to zupełnie innowacyjna usługa przy tłumaczeniu stron www. Polega na połączeniu tłumaczeń z SEO. Mamy profesjonalne oprogramowania i wiedzę do pozycjonowania stron.

SEO tłumaczenia są niezbędne przy tłumaczeniu stron internetowych lub aplikacji do sklepu Play czy Appstore

SEO Copywriting w językach obcych to usługa oferowana w kontekście stron internetowych. Masz pomysł na biznes zagranicą? Stworzymy stronę, która będzie widoczna w Google.

Dlaczego TŁUMACZomat to najlepszy wybór tłumacza przysięgłego?

Tłumaczenie przysięgłe zlecisz online, bez wychodzenia z domu. Wyślij przez formularz kontaktowy zdjęcia lub skany z dokumentami.

Tłumaczomat oferuje usługę tłumacza przysięgłego online
Wszystko Online

Wycena tłumaczenia jest darmowa. Otrzymasz ją średnio w ciągu 30 minut od momentu wysłania zapytania.

Darmowa wycena każdego rodzaju tłumaczenia
Darmowa wycena

Gotowe tłumaczenia wysyłamy mailem, kurierem lub do paczkomatu. Wybór zależy od Ciebie. Wysyłka jest darmowa. Wysyłamy też do UE.

Kurier InPost dostarcza przesyłkę z tłumaczeniem przysięgłym
Różne formy wysyłki

Za tłumaczenie zapłacisz online przez system płatności Przelewy 24. Do wybory masz szybki przelew, płatność kartą lub blikiem.

programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy
Płatność Online

Po potwierdzeniu zlecenia pod dedykowanym linkiem możesz śledzić przebieg realizacji Twojego zamówienia.

telefon komórkowy
Śledzenie zamówienia

  Dołącz do grona zadowolonych klientów

  Co mówią nasi klienci?
  Filip Walczyński
  Filip Walczyński
  2022-12-27
  Sprawnie i rzetelnie, dzięki!
  Grodo Sawar
  Grodo Sawar
  2022-12-21
  Niesamowicie szybka realizacja zlecenia. Chwilę po przesłaniu plików do wyceny miałem na mailu link do płatności. Na drugi dzień gotowe tłumaczenia odebrałem z paczkomatu. Cena też bardzo dobra. Sprawdziłem 3 inne biura tłumaczeń i to miało najlepszą cenę. Polecam i na pewno będę korzystał w przyszłości.
  Gerard
  Gerard
  2022-12-21
  Solidna firma, profesjonalna i ekspresowa obsługa, polecam! 😁😁
  Piotr Wesołowski
  Piotr Wesołowski
  2022-12-12
  Wszystko super, szybko i tanio! Bardzo przejrzysta komunikacja oraz przyjemna aplikacja do płatności przez Przelewy24. Tłumaczenie odebrałem w paczkomacie.

  Tłumaczenia zwykłe i przysięgłe online

  Zleć tłumaczenie online

  Najczęściej zadawane pytanie w sprawie tłumaczeń przysięgłych, tłumaczeń uwierzytelnionych i biegłych tłumaczy sądowych

  Najczęśćiej zadawane pytania

  Jak działa tłumacz online?

  Jak skorzystać z usług tłumacza online??

  Wystarczy wysłać materiał źródłowy w dowolnym formacie przez formularz kontaktowy dostępny tutaj. W odpowiedzi otrzymasz od nas maila z jedną lub kilkoma ofertami. Oferty będą się różnić cenami i terminami realizacji. Wybierz taką, która odpowiada Ci najbardziej i zapłać online.

  Czy tłumaczenie techniczne i tłumaczenie specjalistyczne to jedno i to samo?

  Czy mam kontrolę nad przebiegiem tłumaczenia?

  Należy pamiętać, że tłumacz przysięgły w swojej pracy przypomina trochę notariusza. Co do zasady tłumacz może w tłumaczeniu umieścić tylko to co jest w materiale źródłowym. Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, żeby tłumaczowi sugerować niektóre sformułowania. Pracę tłumacza online możesz monitorować na bieżąco, aby mieć pewność, że jest on wykonywany zgodnie z Twoimi wymaganiami. Po zakończeniu pracy tłumacz wyśle Ci przetłumaczone dokumenty. Korzystanie z tłumacza przysięgłego online jest bardzo wygodne i ekonomiczne. Zazwyczaj usługi tłumaczenia online są tańsze niż usługi tradycyjnych tłumaczy przysięgłych i dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z tej usługi. Jeśli chcesz skorzystać z tłumacza przysięgłego online, musisz wybrać wykwalifikowanego tłumacza, który zapewni Ci wysokiej jakości usługi. Znalezienie takiego tłumacza może być czasochłonne, ale dzięki TŁUMACZomatowi będzie o wiele prostsze i szybsze.

  Potrzebujesz ekspresowe tłumaczenia?

  Wiemy jak ważny jest czas, i że często tłumaczenia potrzebne są na wczoraj. Nasze biuro tłumaczeń oferuje ekspresowe tłumaczenia. Są to tłumaczenia online wykonane w jak najkrótszym możliwym czasie. Dokładamy wszelkich starań, aby zarówno tłumaczenia dotarły do Ciebie jak jak najszybciej. Czas tłumaczenia online zależy od objętości tekstu i jego skomplikowania. Wycenę tłumaczenia wysyłamy po przeanalizowaniu zlecenia. Cena nie ulegnie zmianie po zaakceptowaniu wyceny. Gotowe tłumaczenie przysięgłe wysyłamy od razu po zakończeniu pracy. Internetowe biuro tłumaczeń i TŁUMACZomat to rozwiązanie przyszłości, które pozwala na wykonywanie tłumaczeń przysięgłych przez profesjonalne biuro tłumaczeń w dobrej jakości, szybko i pozwala klientom zamówić tłumaczenie dokumentów online bez wychodzenia z domu! Zleć tłumaczenie przysięgłe w TŁUMACZomacie i przekonaj się jakie to proste!

  Jaki język obcy Cię interesuje?

  Mamy w swojej bazie tłumaczy wykonujących tłumaczenia w praktycznie nieograniczonej licznie kombinacji językowych.

  Tłumaczenia bez wychodzenia

  Tak wygląda proces realizacji tłumaczenia krok po kroku

  Klient wysyła maila

  Wyślij plik w wersji elektronicznej

  Wejdź na stronę app.tlumaczomat.pl, uzupełnij formularz, załącz materiał, których chcesz przetłumaczyć. Materiał możesz wysłać w dowolnym formacie.

  Może to być txt, rtf, doc/docx, odt, css, csv, html, htm, xml, jpeg, bmp, gif, png, psd, tiff, eaw, heif lub jakikolwiek inny format. Poradzimy sobie z każdym.

  WAŻNE: Wycena jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca. 

  programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy

  Wycena tłumaczenia

  Po otrzymaniu plików konsultujemy Twoje zlecenie z wieloma tłumaczami jednocześnie. Dzięki temu masz pewność, że tłumaczenie wykonamy w najniższej możliwej cenie lub w najszybszym terminie. Może się zdarzyć, że otrzymasz od nas kilka wycen. Jedną z najniższą ceną, a drugą z najszybszym możliwym terminem realizacji.

  Telefon komórkowy i karta kredytowa, które symbolizują, że za każde tłumaczenie zapłacisz online przez system Przelewy24

  Płatność Online

  W otrzymanej wycenie znajdziesz link do bezpiecznych i szybkich płatności online, które są realizowane przez system Przelewy24. Wystarczy kliknąć w link i wybrać odpowiednią formę płatności (przelew bankowy, karta kredytowa lub Blik) i autoryzować płatność.

  Grafika z tłumaczem, który wykonuje tłumaczenie przysięgłe dokumentu. Tłumaczomat to biuro tłumaczeń Online, które realizuje tłumaczenia przysięgłe

  Realizacja tłumaczenia

  Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty z systemu Przelewy24 przystępujemy do realizacji Twojego tłumaczenia. Nie musisz nic więcej zrobić. Postęp realizacji zlecenia i jego poszczególne kroki możesz śledzić pod linkiem, który otrzymałaś/otrzymałeś wcześniej wraz z wyceną.

  Tłumaczenie przysięgłe możemy poświadczyć elektronicznym podpisem kwalifikowanym i odesłać na maila

  Gotowe tłumaczenie wysyłamy na maila

  Gotowe tłumaczenie otrzymasz od nas drogą mailową. Na etapie realizacji tłumaczenia będziemy ustalać z Tobą w jakim formacie chcesz otrzymać od nas tłumaczenie.