Wstępna wycena z OCR

Automatyczna Wycena

Bez wyceny nie ma zlecenia. klienci nie lubią niespodzianek. Każdy klient woli z góry wiedzieć, ile dokładnie zapłaci za tłumaczenie. Ułatwi mu to decyzję zakupową.

programy dla tłumaczy oprogramowanie dla tłumaczy programy dla tlumaczy

Krok po kroku

Jak przebiega wycena?

TŁUMACZomat ma zintegrowany system do OCR, który podpowie Tobie ile słów oraz znaków ze spacjami ma dokument źródłowy.

TŁUMACZomat na podstawie Twoich wcześniejszych tłumaczeń zasugeruje, jaką objętość tłumaczenie będzie miało po realizacji. 

Przeprowadziliśmy badania wśród klientów tłumaczy i wynika z nich wprost, że klienci wolą otrzymać cenę ryczałtową za tłumaczenie. Klient jeżeli ma do wyboru opcje przybliżonej ceny, która może być finalnie wyższa lub może z góry wiedzieć, ile zapłaci (nawet jeżeli to będzie wyższa cena), woli wybrać gwarantowaną cenę ryczałtową. 

Bonus dla tłumaczy przysięgłych:
Klient nie musi przesyłać oryginałów dokumentów
Dzięki zintegrowanemu z TŁUMACZomatem komunikatorowi WhatsApp klienci nie muszą już przesyłać oryginalnych dokumentów i ryzykować ich utraty na poczcie lub przez firmę kurierską. Tłumacz natomiast nie musi brać odpowiedzialności za oryginalne dokumenty. Wystarczy jednym kliknięciem połączyć się z klientem, który włączy kamerkę w swoim telefonie komórkowym i pokaże oryginalne dokumenty.

Dokument do tłumaczenia może się znaleźć w TŁUMACZomacie na 3 sposoby

  • Klient przesyła materiał źródłowy przez formularz kontaktowy na stronie internetowej tłumacza
  • Klient dzwoni. Po rozmowie tłumacz przesyła SMS’em link do formularza. Klient przesyłam materiał źródłowy przez formularz
  •  

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.